تولیدی صنعتی جهان سازه پلیمر

تولیدی صنعتی جهان سازه پلیمر

تولیدی صنعتی جهان سازه پلیمر

اگر شما هم تولید کننده محصولات شیمیایی، دارویی، آرایشی بهداشتی و یا غذایی هستید حتما موقع انتخاب و خرید ظرف مناسب برای محصولات خود با مشکلات زیادی مواجه شده اید.

اکثر تولید کنندگان ظروف پلیمری تنوع کمی در محصولات خود دارند و ممکن است سلیقه ی شما را در بر نگیرد. از طرفی شما مجبورید برای خرید ظرف مورد نیاز برای هر کدام از محصولات خود به چندین کارخانه مراجعه کرده که این موضوع وقت و هزینه ی زیادی را از شما خواهد گرفت.

تلاش ما در جهان سازه پلیمر این بوده است که با ایجاد تنوع بالای محصولات به مشتریانمان کمک کنیم تا برای پیدا کردن و انتخاب ظروف پلاستیکی مورد نظرشان در بین سایت ها و شرکت های مختلف سرگردان نباشند و بعد از آن برای تهیه ظروف مختلفی که انتخاب کرده اند نیازی به ارتباط با چندین کارخانه و شرکت متفاوت نداشته باشند.

 

یکی از شرکت های مطرح ، بطری مایع دستشویی مورد نظرش را از یک کارخانه تهیه می‌کرد و درب این بطری را از کارخانه دیگری تهیه میکرد و ناچار بود با هر شرکت قرارداد جداگانه داشته باشد و زمان و تعداد سفارش هر دو را با هم هماهنگ کند. زمانی که تصمیم می‌گرفتند بطری مایع دست شویی جدیدی تولید کنند گاها مجبور بودند شرکت جدیدی پیدا کنند که بطری مورد نظر آن ها را تولید کند و برای پیدا کردن درب بطری جدید هم دوباره باید تولیدی دیگری پیدا میکردند که درب های تولیدی اش با بطری جدید سازگار باشد. این فرآیند زمان و انرژی زیادی از آن ها گرفته بود و همین باعث شد همکاری ما و این شرکت شروع شود که تا همین امروز هم ادامه داشته. مشتریان ما دیگر برای پیدا کردن و تهیه ظروف جدید و تطابق اندازه درب ها با ظروف دغدغه ای ندارند و با خیال راحت وقت و انرژی خودشان را برای توسعه بیشتر هزینه می‌کنند.

ما هم از اینکه توانسته ایم برای حل مشکلشان به آن ها کمک کنیم خوشحال هستیم. خوشحال خواهیم شد اگر بتوانیم در فرآیند انتخاب و تهیه ظروف پلاستیکی مورد نظر شما، در کنار شما هم باشیم.

سابقه همکاری گسترده با :

شرکت گلرنگ

شرکت تاژ

شرکت اریشی بهداشتی دکتر عبیدی

شرکت سرکه و مواد غذایی بیدستان قزوین

شرکت کشت و صنعت کوروش (اویلا و فامیلا)